Özkan Enerji
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » KURUMSAL

KURUMSAL

FİRMA PROFİLİ

      1985 Yılından bugüne güneş enerji sistemi üretiminde faaliyet gösteren firmamız 2010 yılında siz değerli bayii ve müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için ortaklık yapısını değiştirerek aile şirketi haline gelmiştir. ÖZKAN GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ İMALATI İNŞ. TURZ. SAN ve TİC. LDT. ŞTİ. 2500 m2 kapalı alanı, profesyonel ekibi, modernize edilerek makine ve ekipmanları ile ar-ge yatırım harcamalarına ciddi paylar ayırarak “önce kalite” anlayışını kendine görev edinmiş. Birçok kalite belgesini bünyesinde bulunduran şirketimiz en son TS EN ISO 9001-2008 kalite güvence sistemini tescilletmiştir.

      Şirketimiz 2010 yılında ÖGES olarak ikinci markasını bünyesine katmıştır. 26 yıldır kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen şirketimiz alternatif enerji çözümlerinin arttığı günümüz dünyasında sağlam adımlarla ilerlemektedir.

      Küreselleşme yolunda hızla ilerleyen dünyada tutunmanın, rekabet edebilmemin yegane yolunun yüksek kaliteyi uygun fiyata sunmaktan geçtiğinin bilincinde olan firmamız Türkiye genelinde hızla yayılan bayii ve pazarlama ağı ile ürünlerini tüketiciyle buluşturmanın  memnuniyetini yaşamaktadır.